Loading...
Hizmetlerimiz 2017-11-20T16:03:25+03:00

Bir ajanstan bekleyeceğiniz tüm hizmetleri iş ortaklarımızla birlikte emrinize sunuyoruz..

Türkçe “açık hava” anlamına gelen outdoor, aynı zamanda bir reklamcılık terimi; mecra olarak açık havanın kullanıldığı reklamları kapsıyor. Türkiye’de tabelacılıkla ve binaların üzerine boya ile yapılan dev reklamlarla başlayan açık hava reklamcılığı, gelişen Dev Led Ekran teknolojilerinin de devreye girmesiyle son birkaç yılda, özellikle yabancı reklam ajanslarının sektördeki ortaklıklarıyla çok hızlı bir gelişim göstermiştir. Halkın (tüketicinin) günlük yaşantısı içerisinde en çok kullandığı açık hava mekanları kullanılarak görsel açıdan büyüklüğü ve etkililiği ile bu reklam araçları vazgeçilmez bir yer edinmiştir.

Daha Fazla Bilgi
Teklif Al

ES MEDYA olarak bütçenize uygun mecralar sunmaktayız. Böylelikle hedef kitleniz ile doğru bir bağ yakalamayı amaçlamaktayız. Ara ara verdiğiniz reklamların bir değeri yoktur. Medya Planlama başlı başına bir stratejidir. Bu stratejiyi doğru bir Medya Satın Alma Ajansı ile oluşturmazsanız reklamlarınız amacına ulaşmaz.

Öncelikle reklamlarınızın bir bütünlüğü olmak zorundadır. Eğer reklamlarınızda bir bütünlük yoksa yapmış olduğunuz medya satın alma yine hüsrana uğratacaktır.

Bütün detayları yüzyüze görüşmek için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
Teklif Al

Gerek dünyada gerekse Türkiye’de Dijital Medya, iş dünyasının belirleyici güçlerinden biri haline gelirken memnuniyet odağımız diye tanımladığımız müşterilerimizin iş verimini artırabilmeleri için “çözümler üretmeyi” önceliklerimiz arasına koyduk. Bu nedenle, ürün ve altyapı hizmetlerinin ardından sınırsız bir teknik desteği sağlayabilmek için sertifikalı uzmanlar ile çalışanlarımızı sürekli bir eğitime tabi tutarak olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi ilkesiyle mevcut müşterilerimizdeki memnuniyetimizi her geçen gün bir üst seviyeye çıkarmaktayız.

Dijital Medya Hizmetlerimizi WWW.ESMEDIA.COM.TR site adresimizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
Teklif Al

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan portalları geliştirirken birden fazla çözüm önerisi sunarak çalışma modelinize en uygun çözümü bulmanızda yardımcı oluyoruz. Firmadan firmaya (B2B) portallar ile özelleştirilmiş ürün listelerini, müşterilerimize özel fiyatlarla sunarken firmadan müşteriye (B2C) portal ihtiyaçlarınızda da alternatif çözümlerimiz ile destek sağlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Teklif Al

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, işleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz.

Bize Ulaşın